O firmie

Mamy przyjemność przedstawić Państwu nowoczesną linię narzędzi tnących dla profesjonalnej kosmetyki i fryzjerstwa. Innowacyjność, kreatywność oraz najnowsze trendy światowe - to produkty linii Alexander Style.

Narzędzia dzięki zastosowaniu najnowszych technologii cechują się wysokim stopniem  jakości. Stopy stali użyte do produkcji dzięki zastosowaniu nowoczesnej obróbki termicznej oraz szlifierskiej wyróżniają się wysoką twardością oraz sprężystością.
Trwałość ostrza, niezawodność i unikalne wykończenie, to podstawowe cechy oferowanych przez nas narzędzi tnących w profesjonalnej linii Alexander Style.

Alexander Style oferuje pełną gamę profesjonalnych narzędzi:

  • cążek do manicure i pedicure
  • nożyczek do paznokci i skórek
  • skrobaków, pilników, pincet
  • nożyczek fryzjerskich
  • brzytew i temper fryzjerskich
  • oraz wiele innych...

...to wszystko dla zaspokojenia potrzeb i satysfakcji naszych profesjonalnych klientów.

 

Firma P.P.U.H. LEADER zajmuje się sprzedażą artykułów fryzjersko-kosmetycznych na terenie kraju. W branży istniejemy od 1993 roku. Działamy na zasadzie bezpośredniej sprzedaży, poprzez przedstawicieli handlowych, w salonach fryzjersko-kosmetycznych. Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową. Zapraszamy firmy, jak i salony fryzjersko-kosmetyczne do współpracy. Nasza oferta to profesjonalna chemia fryzjersko-kosmetyczna oraz sprzęt i wyposażenie salonów fryzjersko-kosmetycznych znanych polskich i zagranicznych marek.

Zapraszamy do współpracy i zakupów w sklepie internetowym.